POTISK

POTISK

Reklamní potisk vytvoří ze stanu ExpoTent nepřehlédnutelný velkoplošný nosič Vaší reklamy a dodá Vám výraznou image na všech akcích, kterých se s ním zúčastníte. Potisk můžeme provést nejen na střechu stanu, ale také na bočnice, které dávají reklamě na stanu další rozměr. Materiál je vhodný pro širokou škálu grafiky od jednoduché (např. logo) až po nejsložitější fotografické motivy. Stačí jen zvolit vhodnou technologii. Kontaktujte nás - rádi Vám potisk provedeme, případně poradíme nejvhodnější metodu.

Sítotisk:
Je technologie vhodná pro jednodušší grafiku (loga, nápisy, pérovky) bez rastru. Nelze s ním tisknout přes švy. Používá se na hotové střechy.

Flock:
Je také vhodný pro jednodušší grafiku bez rastru (loga, nápisy, pérovky). Grafika se vyřízne plotrem z termofólie a následně za vysoké teploty "zapeče" do textílie střechy. Je vysoce odolný. V určitém omezeném rozsahu jej lze využít i přes švy. Používá se na hotové střechy.

Digitální a sublimační tisk:
Jsou vhodné pro nejsložitější grafiku jako jsou fotografie, rastrové obrázky, celoplošné tisky.
Tiskne se na bílé plátno před ušitím střechy/bočnice, což umožňuje celoplošný tisk nezávislý na omezení švy a také odladit barvu stanu do přesného odstínu.